500’den fazla oyuncu arasında bu yüzde 1 bile değil

Hâlâ lisede olmasına rağmen, LeBron’un MJ’den daha iyi olma şansının olmasının nedeni şudur:

Potansiyel bir kasetin halka asla ulaşmamasının bir nedeni var

Michael Jordan kraldı. Bir şeyin ışığı görmesini istemiyorsa, ışığı görmemiştir. James onu bir hücumda dövdü, o zaman sessizce halının altına süpürülebilirdi.

James, elbette, bir keresinde liseli bir çocuk tarafından smaçlandığına dair bir kamp videosu çekmeye çalıştı. Ürdün benzer bir kamusal utançtan kaçınmaya çalışabilirdi.

Ya da video çekilmedi. Bu en basit (ama en az eğlenceli) açıklama. 2002’de (söz konusu oyun muhtemelen gerçekleştiğinde), video henüz şimdiki kadar yaygın değildi.

LeBron’un mobil bet tv yayları vardı

Demek istediğim . . .

LeBron’un boyut avantajı vardı

Viral fotoğraftaki ince kollarından da anlaşılacağı üzere James henüz tam futbol defans oyuncusu yapısına ulaşmamıştı, ancak muhtemelen 6-6 Jordan’dan daha uzun boyluydu. James şu anda 6-9, ancak hücum sırasında gelişimini tamamlamamış olması mümkün. Jordan’ın (veya diğer rakiplerin) üzerinden atlamaya çalışmadığı zamanlarda, boya içinde çalışacak büyüklükteydi.

LeBron’un olağanüstü pas yetenekleri vardı

Bu hücumun muhtemelen bire bir savaş olmadığını not etmek önemlidir. Jordan, NBA’de hala maç başına 20 sayı atıyordu ve tüm zamanların en büyük rekabet ruhuyla destekleniyordu, ancak ileri oyun çağında James’e karşı kişisel bir üstünlük taşımış olsa bile, belki James bunu kırbaçlayarak telafi edebilirdi. (muhtemelen ligde olan) takım arkadaşlarını açmak için sahanın etrafında top. James’in oyununun bütünlüğü onu o zamanlar bile bu kadar iyi yapan şeydi.

Jose Mourinho, Zlatan Ibrahimovic’i devre arasında Burnley’e karşı görevden alma ve böylece Premier Lig’deki sezonun ilk başlangıcını yarıda bırakma kararının tamamen taktik olduğunu açıkladı.

Jose Mourinho, Romelu Lukaku ve Zlatan Ibrahimovic’i ikisi birlikte olana kadar tekrar birlikte başlamayacağını açıkladı. "onların en iyi seviyesinde."

Lukaku, Everton’dan 75 milyon sterlin karşılığında katıldıktan sonra, sezonun çoğunu United’ın tek gerçek santrafor seçeneği olarak geçirirken, İbrahimoviç Nisan ayında ön çapraz bağını yırtarak iyileşti. 

Tandem, İbrahimovic’in dönüşünden bu yana Premier Lig’deki ilk başlangıcı olan Manchester United’ın Burnley ile oynadığı maçta bir araya geldi. Ancak ikili, aralarında 2-0’lık bir düşüş gören kötü bir Red Devils ilk yarıda mücadele etti. 

Ibrahimovic, Old Trafford’da 2-2’lik beraberlik için United seviyesini çekmek için yedek Jesse Lingard’ın ikinci yarıda attığı golle yarıda kaldı.

Zlatan Ibrahimovic, Premier Lig’de Cumartesi günü Southampton ile karşılaşacağı maçta Manchester United kadrosuna alınmadı.

36 yaşındaki İsveçli, Salı günü Burnley’e karşı 10 numaralı rolde oynadı ancak devre arasında yerini ziyaretçiler 2-0 önde aldı. Yerine geçen Jesse Lingard, Jose Mourinho’nun tarafına bir puan kazandıran iki golü kaydetti.

Ve Ibrahimovic, Southampton’ın ziyareti için 18 kişilik kadro arasında yer almıyor ve Lingard, üç değişiklikten biri olarak ilk 11’e geri dönüyor. Diğerleri, Marcos Rojo ve Marcus Rashford’un yerine Victor Lindelof ve Henrikh Mkhitaryan’ı görüyor. Mkhitaryan için bu, tüm yarışmalarda 13 maçta ilk başlama oldu ve en son 5 Kasım’da Chelsea’ye deplasmanda ilk 11’de yer aldı.

Hedef

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.